Nové CD pre deti je na svete

Koinonia Ján Krstiteľ, oáza v Sklenom PONÚKA: NOVÉ, SKVELÉ, RADOSTNÉ A BIBLICKÉ CD NIELEN PRE DETI!

CD má 12 jedinečných piesní, ktoré Ťa potešia, dodajú odvahu a zapália vo vzťahu s Ježišom.
Melodické a rytmické skladby, a tiež kerygmatické texty piesní, sa dajú výborne použiť ako „ukazovačky“ alebo na tanec pri rôznych príležitostiach. CD Ti môže vhodne poslúžiť ako metodologická pomôcka na hodinách náboženstva alebo pri inej práci s deťmi.

Každá pieseň Ti kreatívnym spôsobom predstaví jednu biblickú postavu ako hrdinu v rôznych situáciách, a preto napomáha pri formovaní víťaznej mentality a charakteru dieťaťa.
CD je určené hlavne pre deti vo veku do 10-12 rokov, ale aj pre celé rodiny.
Obsahuje aj jednu pieseň v angličtine.
Vzniklo v domácej dielni komunity pri rôznych aktivitách s našimi deťmi a rodinami.

Nechaj sa vtiahnuť do jeho tajomstva!
info: www.kjk.sk
zodpovedný: vdp. Th.Lic. Vladimír Beregi

objednávky:
mob.č.: 0904777709
email: sklene@kjk.sk

Čotoje? je názov nového CD pre deti, ktoré obsahuje 12 skvelých piesní. Budete môcť počúvať pieseň o odvážnom Dávidovi, či vás možno prekvapí pieseň Jánov pokrik, samozrejme na CD nechýba ani pieseň čotoje? Do tvorby boli zapojení ako hudobníci, tak speváci, grafici, fotografi. Všetky piesne sú našou vlastnou tvorbou, to znamená že na CD-čku sa podieľali výlučne iba ľudia z Koinonie.

Ďakujeme všetkým priateľom a sponzorom, ktorí nám pomáhali pri realizácii tohto cd. Sme vďační nášmu Ježišovi Kristovi za jeho neustále sprevádzanie počas celej prípravy nahrávania. Toto cd vznikalo počas rôznych evanjelizačných stretnutí Koinonie Ján Krstiteľ s deťmi.

[contact-form 4 “cd_pre_deti”]