Je tak nádherné byť ženou

A máme za sebou už oficiálne historicky druhý, úspešný seminár pre ženy! Neuveriteľná atmosféra, nové priateľstvá, efektívne zdieľanie, bohaté prednášky, výborné obedy, slzy a smiech, uzdravujúci Ježišov dotyk… to a ešte viac robil Pán v Sklenom v dňoch 8. až 10. mája v spolupráci s Petrou, Betkou a celým skleňáckým teamom, keď sa 60 účastníčok nežného pohlavia rozhodlo povedať radikálne nie strachu a rozhodné áno odvahe a dôvere v Ježišovi.

Spolu sme sa pozreli na koreň strachu a tajomstvá dôvery a nanovo sme odkryli moc Božieho slova a úzkeho vzťahu s Ježišom skrze modlitbu. V nedeľu Sklené opúšťali Božie dcéry naplnené novou dôverou, čerstvou radosťou a pevným odhodlaním podať ruku ďalším, novým životným výzvam.

Kiež sú vášnivými svedkami Zmŕtvychvstania Ježiša!

Volám sa Janka a chcem sa s vami podeliť o radosť z toho, aké poznanie mi dal Pán cez seminár pre ženy v Sklenom.
Na kurze som prežila nádherný čas plný radosti, nadšenia, slobody, modlitby a priateľstva. A však v noci po kurze, keď som sa vrátila domov som nemohla zaspať… plakala som… od neskutočnej lásky, ktorú do mňa vlieval Boh. Prevádzal ma oblasťami môjho života a ukazoval mi, čo krásne, vzácne a majestátne je vo mne…. To, že som príťažlivá aj s nadváhou, milovaná Ježišom, mojim manželom, deťmi a priateľmi… Že som pre Neho a pre vás jednoducho ” SUPERSTAR”!!!
Boh mi dal spoznať aká som., kým som., ukázal mi hodnotu seba samej… On uzdravoval vo mne oblasti, v ktorých som nebola sama sebou… ALE DNES VIEM, KOMU SOM UVERILA!
Bola som stvorená na Jeho obraz a som majstrovské dielo! On nás takto stvoril!
Urobil z nás ženy, ktoré si dôverujú, priebojné, rozhodné, sebaisté, veselé, odvážne, pokojné, trpezlivé, spontánne, dôverujúce Bohu, vytrvalé, cieľavedomé, charizmatické, kreatívne, bútľavé vŕby, akčné, nežné, pôvabné, príťažlivé, citlivé.., milujúce manželky, matky, dcéry a priateľky…, ženy vízie a nádeje.., ženy túžiace po dobrodružstve.., ženy, ktoré sa chcú páčiť iným.., sme ženy divoké, bojovné, chceme zachrániť svet.., túžiace po dobrodružstve.., ženy konfrontačné, obetavé, ochotné pomôcť, poriadkumilovné, múdre, inteligentné, kritické, priame…, ženy modlitby…….

A čo k tomu dodať?

JA A TY, SME VRCHOLOM STVORENSTVA !!!

Je tak nádherné byť ženou!
Ž 139 … chválim ťa Pane, že si ma utvoril tak zázračne
som hodná obdivu a ja to veľmi dobre viem! …

Bez strachu, s odvahou a dôverou v Bohu
kráčajúca Janka

Oáza Sklené