Silvestrovský ošiaľ 2009 v Oáze Sklené

Silvester 2009. Čo to bola partička, alebo o čom bola niekoľko hodinová šou pod lampou? Kto bol Fínsky DJ, alebo prečo sa tento krát nenacvičoval program?

Ako ste mohli čítať aj na stránke Goelnet.net  v piatok skončil silvestrovský ošiaľ v Oáze Sklené. Ak by sme sa mali pozrieť do histórie bol šiestym v poradí. Hlavný program zaujal účastníkov strhujúcou a nezabudnuteľnou reláciou Lampa, ktorú moderoval slávny Štefan Hríb alias Tomáš Snop. Téma silvestrovskej Lampy bola: Chodenie a ako nato , na ktorú boli pozvané manželské páry Ducháčkovi a Kamenárovi a mladí, ktorí sú vo vzťahu , pričom ani tento krát svojich hostí nešetril otázkami na telo, vlastne v tomto prípade na Lampu. Bola to taktiež prvá Lampa, ktorá mala okrem hostí aj množstvo divákov z rôznych radov a kútov Slovenska.

Silvestrovský program trhal každého úsmev improvizačno, amatérskou šou Partička, moderovanou Danglom alias Tomášom S., kde svoj improvizačný talent predviedli všetci odvážlivci. Partička niesla program až do príchodu slávneho Fínskeho DJ, ktorý počas Silvestrovskej noci zabával publikum. Fínsky DJ so slovenskými koreňmi alias Malý Buben, to na Silvestra naozaj rozprúdil.

Zostrih zo silvestra Vám prinesie Goelnet.net