Ženy, ktoré víťazia

V dňoch 13. až 15.decembra sa v Sklenom opäť otvorili dvere oázy a do nich vstúpilo 56 žien, plných očakávania nových a úžasných vecí.

Prišli načerpať nové inšpirácie a povzbudenie a dozvedieť sa, ako byť ženou, ktorá si dôveruje. Ježiš ich ani teraz nesklamal a mocne sa dotýkal ich sŕdc skrze témy Petry a Betky a obetavú službu a neobyčajnú kreativitu bratov a Helenky v kuchyni.

Sklené opúšťali plné odvahy a pevne rozhodnuté konfrontovať akýkoľvek problém v ich živote. S Ježišom je totiž možné zvíťaziť nad akýmkoľvek strachom!

 

svedectvo zo seminára:

Ahojte 🙂

Ďakujem Vám za úžasný seminár, za prijatie, za starostlivosť, priateľskosť, pocit, že sme jedna obrovská rodina 🙂

Na seminár pre ženy ma pozvala moja kamarátka Gabika. No najprv som to odmietla kvôli mojim rodičom, aby som si nerobila problémy. Prišla za mnou ešte raz s tým návrhom a keďže som cítila túžbu ísť, súhlasila som. A neľutujem!

Vždy som si myslela, že je normálne, keď mi hlavou krúžia myšlienky: si nanič, bezvýznamná, škaredá, pozri, čo si urobila alebo neurobila,…Nechávala som sa týmito myšlienkami ničiť. Veď každý to občas zažíva. No tu som sa dozvedela, že ja to nemusím nechať zájsť takto ďaleko. Toto si asi navždy zapamätám: “Keď si budem hovoriť, že som krava, narastú mi rohy” Ja sa tomu musím postaviť hneď! S Božím Slovom v rukách a budem udierať nepriateľa dovtedy, kým sa neodplazí!

A taktiež sa nebudem báť! Nebudem si hovoriť, že sa niečo stane zle, že sa mi niečo nepodarí,…Vidím, že to nerobí dobre môjmu okoliu, keď si nedôverujem. Môj budúci manžel tiež potrebuje mať po boku silnú ženu, aj moje deti, ktoré sa ešte nenarodili. S Božou pomocou môžem urobiť všetko!!! A to si chcem stále pripomínať. A nie len sebe, aj ľuďom, ktorí sú okolo mňa. Pár dní po príchode mi môj snúbenec povedal, že sa teraz cíti byť pri mne silnejší.

A keďže chcem na sebe pracovať, idem aj na dvojku 🙂

Teším sa na Vás

Kristy 🙂