Veriť snom – Nicole C. Mullen

album-talk-about-itVeľkosť piesní odráža nielen život človeka, ktorý ich napísal, ale tiež slúži ako zrkadlo, v ktorom iní vidia svoj vlastný odraz. Nicole C. Mullen je umelec, ktorý vytvára tieto druhy momentov: “A Dream To Believe In, roč. 2. “
“Je to oslava a zmierenie medzi manželmi, medzi matkou a synom, medzi rodinami , medzi generáciami,” hovorí Mullen. “Piesne na albume sa zaoberajú všetkými týmito rôznymi otázkami. Sú to stránky z môjho života, časopisov a dúfajme, že ľudia sa na ne pozrú a povedala.

“Veľa nápadov pochádza z rozhovorov, ktoré som mala po koncertoch,” hovorí Mullen o inšpiráciách pre svoje piesne. “To bola vždy moja obľúbená časť noci, spievať na pódiu, a potom mám možnosť hovoriť s tými, ktorí skutočne počúvali moju hudbu a získať spätnú väzbu od nich. Mám inú prácu, ale sú veci, ktoré sú spoločné. Mám smútok. Mám bolesti. Mám smiech, rovnaké emócie. Tieto piesne sú môj spôsob, ako povedať, že v strede mojho rutiného života, je čas, keď Boh príšiel ku mne. To sú moje skúsenosti v živote. Sú to moje víťazstvá, a dúfajme, že vám môžu pomôcť. ”

Mullen má schopnosť prepojiť svoje skúsenosti a osláviť jej vzťah s Bohom, a to spôsobom, ktorý má univerzálnu príťažlivosť. Začala spievať v kostole, Mullen získala veľa Gospel Music Association Dove Awards vrátane speváčka roka a skladateľ roka, rovnako ocenenie ako pieseň roka pre jej hit “Spasiteľ” a Jací Velasquez hit “On My Knees”, ktoré napísala s manželom Davidom a Michael Ochs. Jej uznávaný album “Talk About It” bol nedávno certifikovaný zlatá RIAA, čo znamená predaj viac ako 500.000 výtlačkov.

Piesne v albume sú lyricky bohaté poznatky a obrázky. Hudobne je to rôznorodá zbierka, ktorá mapuje šírku talentu Mullen s piesňou od rastúceho popu až po oduševnené balady a funky až tempo rockerov. “Like a Lady” pýši chladnou atmosférou a dôležitou správou. “Ten bol vlastne napísaný pre mladých mužov z tohto sveta,” hovorí. “My dievčatá môžeme byť komplikované a niekedy to môže byť až frustrujúce, ale najväčšia vec, ktorú môžete urobiť je, k nám sa správať ako dámam.”

“Brainwash” je pieseň, ktorá jej infekčne pripísala nadšené ohlasy od fanúšikov, ktorí milujú inovácie a správu o očistení mysle, pretože tento svet ju ničí . “Hovorí sa Nepripodobňujte sa spôsobom tohto sveta,” hovorí Mullen. “Nemusíme mať prázdnu, zničenú myseľ, ale musíme ju denne obmývať .”


“Start Over Again” je balada , ktorá dáva vyniknúť Mullen je neuveriteľne krásny hlas. “Je to pieseň pre každé manželstvo. Sme frustrovaní? Áno, “otvorene priznávame z manželského života. “Ale keď sme už pri týchto okamihoch, namiesto toho, aby sme povedali: ‘Vieš, toto nestojí za to,’ jednoducho začať znova.

My všetci musíme pracovať a bojovať v živote. Prečo nie pracovať na veci, ktoré skutočne je dôležitá? Manželstvo! “

Nicole C. Mullen svojou inteligenciou, kreativitou a vášňou vie zapáliť všetko, taktiež aj ako spevák, skladateľ, manželka, matka, podnikateľ, učiteľ a obhajca ľudských práv. Ona žije svoj sen a podporuje ostatných, aby urobili to isté.
“Je to hudba, ktorá oslavuje cesty života – kde sme boli, kde sme a kam ideme,” hovorí o svojej novej kolekcii. “Myslím, že ‘A Dream To Believe In’ hovorí, dovoľte mi povedať, kde som a kam chcem ísť. Je to rozhodne album osláv. Môžete tancovať a uprostred svojho tanca, dúfajme, že budete počuť posolstvo pravdy. “