Slovensko má talent v aréne Oázy Sklené

V stredu bol program ešte vydarenejší. Posledný deň v roku 2008 sme odpálili spoločnými radostnými chválami, na ktorých sme mohli zakúsiť Božiu nekonečnú blízkosť, aby sme sa následne mohli presvedčiť o tom, že Ježiš je zdrojom tej najlepšej inšpirácie, v šouke hlavného silvestrovského programu Slovensko má talent! Relácka bola sprevádzaná sympatickými moderátormi – slečnou Rakovskou a pánom Kramárom /známymi z o niečo menej známej TV, konkurentky našej Goel TV/. Nechýbala ani slávna porota v zložení Halo Pabera, Banála Adášová a vidinou lákavej zábavy nepohrdol ani herec Kraus.

Večerný program prebiehal v slávnostnej atmosfére, predstavilo sa nám 6 talentovaných skupín, pričom na poslednú chvíľu sa do súťaže prihlásila ešte siedma skupina. Súťažilo sa v rôznych kategóriách ako spev, tanec, divadlo, pantomíma. Aj keď zo začiatku súťaže bola jednou z podmienok okrem kreativity aj trápnosť scénky, ako povedala Banála Adášová “trápnosti stále ubúdalo…” a súťažiaci nás prekvapili vtipom a kreativitou. Ukázalo sa, že ani jeden z našich talentov nie je dostatočne trápny na to, aby sme ho zakopali pod zem.

Prvá skupina vtipne zareagovala na videný film /Thr3/, druhá predviedla hudobnú verziu včielky Maji, tretia úžasnú pantomímu, štvrtá bola plná prekvapení, piata kreatívne spracovala narodenie Pána, šiesta vytvorila netradičný rap, a v siedmej si to interné sestry odspievali.

Večerná atmosféra vygradovala o polnoci privítaním Nového roka 2009 a následne veľkou párty v rytme Disco Cristo.

chvály na silvestranádherne pripravená večera

Onedlho Vám prinesieme okrem fotiek aj video zo Silvestra 2008 – 2009

moderátori večera Rakovská a Kramár

filmová groteska prvej skupiny

aj čistenie zubov môže byť zábavné, pantomíma tretej skupiny

netradičná cesta Márie na silnom zvieratku, narodenie pána

Disco Cristo