light in the city

day-header.gifMilý priateľ, Lumeňák telom i dušou! Festival Lumen je TU! Už za pár desiatok hodín sa stretneme v Trnave na dlho očakávanej hudobnej show!!! 6.-7. júna 2008 v Trnave na Trojičnom námestí a v amfiteátri. To všetko úplne zadarmo!

Prinášame Ti súhrn všetkých dôležitých informácií:

Doprava

do Trnavy je ľahké dostať sa vlakom, autobusom alebo autom. Avšak v piatok treba počítať s dopravnými zápchami, najmä zo smeru Bratislava a Senica

v Trnave je pre autá viacero bezplatných parkovísk – pozri mapu

Ubytovanie

školy, na ktorých je ubytovanie realizované budú otvorené v piatok od 15:00, čiže všetci tí, ktorí si ubytovanie rezervovali a zaplatili sa môžu ubytovať od tejto hodiny

návštevníci, ktorí majú zaplatenú rezerváciu sa môžu hlásiť priamo na svojej škole (nemusia navštíviť recepciu alebo infostánok). Ubytovacie lístky skupina dostane na základe variabilného symbolu, mena a priezviska osoby, ktorá rezerváciu robila a zaplatila = vedúci skupiny (príp. osoby, ktorú táto osoba poverila a dala jej tieto informácie)

ubytovacie lístky vedúci vyberie pre celú skupinu a je zodpovedný za to, aby tieto lístky rozdal svojim ľuďom v skupine

všetci návštevníci sú povinní rešpektovať všetky pravidlá ubytovania. Organizátori majú právo ľudí, ktorí ich nebudú rešpektovať vylúčiť z ubytovania príp. ich odovzdať polícii pri hrubom porušení nočného pokoja.

ubytovanie treba opustiť v nedeľu ráno do 8:00

tí, ktorí si nestihli rezervovať ubytovanie, budú mať možnosť si ho zakúpiť priamo na festivale v informačnom stánku na Trojičnom námestí

Program

pozrite si aktuálny program koncertov a prednášok

časy niektorých koncertov sú posunuté

pribudli nové prednášky

Festival Lumen v priamom prenose

väčšinu programu na Trojičnom námestí bude možné sledovať v priamom prenose TV LUX. Z Delirious? budú vysielané len 2 skladby.

Zhrnutie

nepoznáš Trnavu? Nevieš, kde a ako sa zaregistrovať na ubytovanie? Stiahni si všetky potrebné informácie a vezmi si ich zo sebou! Balíček informácií spolu s mapkou pre Teba!

Veríme, že aj Ty sa už tešíš na skvelú atmosféru, kvalitnú hudbu, duchovné povzbudenie a prítomnosť Svetla! Nech nás všetkých a naše životy prežiari Light in the City!

Tešíme sa na Teba v Trnave!

Oáza Sklené