Delirious? u Vás doma na Vašich obrazovkách!!!

delirious.jpgZažite live koncert tejto skvelej kapely priamo vo Vašej obývačke. Vypočujte si príbeh Martina, Jona, Stewa, Tima a Stu Gho priamo od nich osobne!

TV Lux a Festival Lumen Vám prinášajú dokument o najznámejšej gospelovej kapele na svete už tento štvrtok 15. mája o 20:00 na novej kresťanskej televíznej stanici TV Lux. Nemôžete byť v tento deň pri televíznom prijímači? Sledujte reprízu v nedeľu 18. mája o 19:50 alebo v priebehu budúcich týždňov. Ďalšie reprízy nájdete v programe.

header-new.jpg

Ako si naladiť TV Lux?
Satelit:

Družica: juhozápadná orientácia satelitu Thor 3 – 0,8° západne
Elevácia: 29-32°
Frekvencia: 12 169 MHz
Polarizácia: horizontálna
FEC: 7/8
Symbol rate (SR): 28 000 MSym/sec

Ak máte DIGI TV:

Spustite na vašom satelitnom prijímači nové vyhľadávanie programov. Po naladení by sa mala objaviť v ponuke už aj TV LUX. Ak sa tak nestane, pridajte nový program manuálne podľa návodu k satelitnému prijímaču, v požadovaných nastaveniach zadajte hodnoty špecifické pre vysielanie TV LUX.
Internet:

Sledujte vysielanie Tv Lux online. Nalaďte sa na koncert Delirious? už pred Festivalom Lumen! Pripravte sa na skvelú hudobnú show, ktorú už čoskoro môžete osobne zažiť 6.-7. júna 2008 v Trnave na Festivale Lumenwww.fln.sk!

festivallumen.sk