čas beží rekordnou rýchlosťou

štátniceSvet mladých v KJK nie je iba o hudbe, akciách, párty, ale taktiež o škole, pre mnohých mladých možno nevľúdne slovo. Ale Ja sám vám môžem svedčiť o tom, že to bol osobne pre mňa nádherný čas, hlavne čas na vysokej škole. Takže všetci, mladí čo sa chystáte na výšku hor sa do toho.

Portál oázy sklené vám prináša horúce správy z diania zo Serede. s názvom A opäť je tu ďalší vysokoškolák v koinonii Ján Krstiteľ.

Mladí zo Serede už nie sú až takí mladí, čas beží všade na svete a taktiež i v Seredi, a za chvíľku tu budeme mať ďalších vysokoškolsky vzdelaných ľudí. Začalo sa to Peťom, ktorý ukončil pred dvomi rokmi sociálnu prácu a sociálnu politiku s titulom Mgr. a zrazu tu máme opäť ďalších 🙂 a nimi sa stávajú Tomáš, ktorý končí bakalárske štúdium sociológie, za ním hneď nasledujú sestry Lenka, ktorá taktiež finišuje bakalárskym titulom na ekonomickej univerzite a Miška, ktorá študuje reklamu na univerzite Konštantína Filozofa v Nitre taktiež bakalárskym titulom a samozrejme naša drahá Mirka, ktorá práve svojou obhajobou diplomovej práce ukončí magisterské štúdium na pedagogickej fakulte .

Momentálne všetci teraz pracujú na bakalárskych a diplomových prácach, niektorí už prácu museli zviazanú odovzdať, čo aj urobili v rekordnom čase. Tento čas môžeme nazvať prúdom tečúcich informácií, pretože mnohých ani vonku nie je vidieť čo pracujú ako včeličky. Po odovzdaní prác začína pre nich tá ťažšia časť a to je samotná príprava na čas pred komisiou, je tu priestor asi mesiac kedy sa musia naučiť všetko učivo za roky strávené na vysokej škole a v máji sa uvidí konečný verdikt. My im maximálne môžeme popriať plno trpezlivosti, hlavne veľa času na učivo a aby im to išlo všetko do hlavy 🙂 jak má a hlavne, aby Duch Svätý im dal do toho všetkého ľahkosť a pred komisiou múdrosť.

po kliknutí na fotku nájdete informáciu o každom jednom v texte pod fotkou

Mgr. Peter Dlhý, Trnavská univerzita, sociálna práca a sociálna politikabudúca bc. Miška Masarovičová, Univerzita Konštantína Filozova - Reklama

budúci bc. Tomáš Snop, Trnavská univerzita, Sociológiabudúca Mgr. Mirka Kucharíková, Trnavská univerzita - Pedagogická fakultavpravo Budúca bc. Lenka Masarovičová, Ekonomická univerzita

Nesmieme však nespomenúť, nášho bubeníka Michala, ktorý si podal prihlášku na UCM odbor informatika a na  univerzitu Komenského odbor informatika a druhý odbor aplikovanú informatiku , možno teda bude spolu s našou Táničkou, brázdiť Bratislavu, Taňa je už nejaký ten rok študentkou Ekonomickej Univerzity.

Táňa Sládkovičová, študentka Ekonomickej univerzity Miško Gállia, budúci študent UCM odbor informatika alebo univerzita Komenského odbor informatika a druhý odbor aplikovaná informatika

Naša redakcia gratuluje budúcim bakalárom a magistrom a praje veľa úspechu tým, ktorí ešte bojujú a samozrejme tým, ktorí si ešte len dali prihlášku.

Ak máte záujem sa ktoréhokoľvek z nich niečo spýtať,
napíšte im do diskusie pod článkom, 
radi  Vám odpovedia 
Oáza Sklené