ŽÚR!!! Život, úsměv, rozhodnutí….

Ahojte všetci  Golemovia, Drtišnicle, Odrazový mostík, Modriny a ty, ktorý čítaš tento článok a nebol si bohužiaľ v Sklenom na Žúre.

Bola to pre mňa explózia radosti a slobody, už teraz mi tu chýbate. Teším sa na vaše svedectvá a októbrové stretko.

Izák a nezabudni sa usmievať! Martina

Kto hľadal poriadny ŽÚR na tieto prázdniny a neprišiel do Skleného na tábor mladých – naozaj zaváhal. 41 mladých spolu s 9 člennou ekipou (Martina, Vladko, Ľudka, Petra, Lucia, Miro, Janči, Michal, Tony) zažilo neočakávané – nezabudnuteľné – neopakovateľné bláznivé dni!

To, že to bol ŽÚR, platí dvojnásobne:

  1. na našom stretnutí nechýbal adrenalín, zábava, dobrá hudba, dobré jedlo, super ľudia
  2. názov ŽÚR skrýval v sebe témy inšpirované životom Izáka (mladého muža, ktorý mal silnú osobnú skúsenosť s Bohom, ktorá zmenila jeho život ):

Ž –  ako život –  Boh má aj pre tvoj život prísľub radosti a požehnania

Ú – úsmev – máš dôvod na radosť a si dôvodom radosti pre iných!!!

R – rozhodnutie – pre Ježiša, ktorý sa obetoval za teba. To, že sa rozhodneš pre neho znamená, že zakúsiš novú slobodu, radosť a ……. MAXIMUM ŽIVOTA!!!!!

KAŽDÝ, kto bol na tomto tábore vie, že Ježiš je živý, pretože TO zakúsil!!!

V utorok boli pre nás výzvou dynamiky a prekonanie seba samého. V stredu výstup na Skalku (horu Moria) kde si Boh obstaral Baránka – Ježiša, ktorému sme odovzdali naše životy. Večer svedectiev a modlitby, kde bol mocne prítomný Duch Svätý a vlieval nám novú radosť, slobodu a život. Nočná hra, kedy mnohí prekonali strach z tmy a kráčania v samote….

Vo štvrtok sa síce skončil náš tábor, ale my sme s odhodlaním vykročili do nového života a spolu s ľuďmi, ktorí žijú s Ježišom, aby sme nestratili požehnanie, ba naopak aby sme ho mali ešte viac.

Nuž, po tomto ŽÚR-e má každý účastník narodeniny 25.8.2010 a volá sa Izák!

: ))))

A keď si nebol na tomto skvelom tábore, aj Ty môžeš mať zo života ŽÚR, po ktorom ťa nebude bolieť hlava!   Odovzdaj svoj život Ježišovi!

Lucia

Oáza Sklené