Zo zákulisia oázy

Sme tu s novými udalosťami, radosťami, aktivitami. Keďže u nás sa stále niečo deje, a keď sa náhodou aj nič nedeje, tak sa predsa len niečo deje. A čo sa udialo, deje, bude diať? Poď sa pozrieť a s nami sa zabávať.

(01)Katka(02)Gabika
Naša Katka s Gabikou zahrnuté boli láskou velikou. A čo sa 28. júna vlastne dialo? Hej, veru tam sa Ježišovi sľubovalo. Chudoba, poslušnosť a panenstvo Ježišovým snúbeniciam k srdcu prirástlo.

(04)oprava pece na pizzu(03)oprava pece na pizzu
Pec na pizzu obnovu vyžaduje a Patrik s Valerom to už opravuje. Keď tam vojde Valera, všetko dobre vymerá. Každú škáru vyplnil a pritom sa tam zabavil. Vladko hneď ju vyskúšal a na lopate už pizzu mal.

(06)príprava záhradky(07)aktuálna záhradka
V záhradke sa všetkému darí a nebudú to čáry-máry. Sestry chytia hrable, vedro, motyku a všetci zas z úrody ostaneme bez dychu. Ani krtko nie je problém, modlitbou sa zahná von z dier.

(08)oprava komína(09)oprava komína
Náš komín sa už rozpadal, ale Valera z neho nepadal. Opravil to spolu s Petrom aj proti severným vetrom. Pod dohľadom mnohých očí, darilo sa zoči-voči.

(10)stavba stanu(11)stan
Na garden party k nám všetci prichádzajú a kázanie Vladka v stane si užívajú. Veru aj on ho staval, aby si to dnes každý vychutnával. Pekne sa stan osvedčil a každého o svojej kvalite presvedčil.

(12)oprava fasády(13)hotová fasáda
Pred fasádou sa nám bratia vôbec nezľaknú, ale pekne, krásne nám ju omietnu. Peter, Patrik všetko zmákli, sú to naši veľkí machri.

(14)aparatúra
Kvalitná aparatúra končí hluk, to bude worship a príjemný zvuk. Patrik sa už „vyžíva“, lebo s novým mixom sa modlitba ináč prežíva.

A čo sa dozvieš neskôr zase? Kreativita príde vo svojej kráse.

Gabika a spol.