Ženy naplnené odvahou

 V dňoch 8. až 10. novembra 2013 sa v Sklenom už po piaty krát uskutočnil Seminár pre ženy č.1. Do Skleného opäť zamierilo 60 žien z rôznych kútov Slovenska, dokonca aj z východu. A opäť sa lámali múry strachu a obáv a srdcia sa napĺňali novou odvahou a neoblomnou dôverou v Ježiša v akejkoľvek situácii. Šéfkuchárom bol tento krát náš priateľ Zdeno, ktorý predviedol výnimočný talent samozrejme v kreatívnej spolupráci s našimi bratmi. Ženy odchádzali nadšené a rozhodnuté zaútočiť na akýkoľvek strach a ťažkosť v ich živote. Ježiš je naozaj mocný!

Svedectvo

Chcem Vám povedať, že seminár pre ženy bol úžasný, cítim obrovský progres vo svojom srdci, mysli a celkovom živote.

Hneď prvý deň po ňom som mala skvelé zážitky s Ježišom a vďaka nemu som prekonala mnohé nepríjemnosti ľavou zadnou. Bola som odvážnejšia, pozitívnejšia a nenechala som sa vyrušovať žiadnymi nepríjemnými myšlienkami alebo pocitmi, ktoré sa ma snažili limitovať. Následne som mala zo seba skvelý pocit a motiváciu bojovať proti akejkoľvek frustrácii, pretože som si uvedomila, že sa pre to môžem rozhodnúť.

Na seminári som sa prvý krát odhodlala hovoriť o svojich problémoch pred ľuďmi a aj keď to bolo pre mňa bolestivé, veľmi ma to vnútorne posunulo a vyhlásila som tým vo svojom živote rozhodne nie depresii, negativite alebo akémukoľvek problému, ktorý sa zdá byť neprekonateľný.

Boh je neuveriteľný a dal mi pocítiť neskutočnú lásku a radosť, ktorá ma nakopla prekonať všetko, čo je ešte predo mnou. Túžim dávať túto skúsenosť ďalej a hlavne hovoriť o tom, aký neskutočne nádherný svet má pripravený Pán pre každú jednu z nás.

Všetko môžem s tým, ktorý ma posilňuje, teším sa na ďalšie semináre a na každý jeden deň môjho života, ktorý ma čaká! Baby, sme bojovníčky! Amen!”

Ešte raz ďakujem za úžasný seminár.

Zuzana