VIP. bojovníci!!!

12.-15. júl- štyri dni plné boja, potu a stratégií ako zvíťaziť. Zbrane najvyšších kvalít a 40 bojovníkov a bojovníčok rozhodnutých zdolať každú prekážku. Od cieľa ich nedostal ani dážď a za podpory svojich vedúcich sa vytvorila najmocnejšia VIP armáda v histórii. Všetko sa odohralo v utajení, tu u nás v Sklenom a my sme hrdí na to, že úžasný VIP bojovník Gedeon- Janči nám poskytol niekoľko rád ako zvíťaziť.
Tu sú:
1. Boh je s tebou udatný hrdina! On ťa neskutočne miluje a vždy ťa vidí ako toho naj hrdinu, aj keď ty sa tak možno necítiš. Dôveruj mu že On je vždy s Tebou, že On si ťa vyvolil. Dôveruj mu, že jeho láska nezávisí na tvojich schopnostiach, výhrach či prehrách. Táto dôvera bude tvojim štítom, ktorý ťa uchráni pred každým nepriateľom(smútkom, strachom, výsmechom druhých).

2. S Ježišom vyjdeš víťazne z každej bitky. Nebojuj iba svojimi vlastnými silami, pretože Ježiš už porazil nepriateľa a Ty si v jeho tíme. Ak sa budeš spoliehať na Neho tak On premení každú prehru na víťazstvo a smútok na radosť.

3. Do každej bitky potrebuješ veľa sily, túto silu mali všetci úžasní bojovníci a tvoj Nebeský Ocko ju pripravil aj pre teba. Táto sila prichádza skrze Ducha Svätého a získaš ju tak že naňho budeš volať a budeš si ju prosiť v modlitbe.

4. Nezabudni že nikdy nebojuješ sám. Máš tú najlepšiu VIP Armádu, priateľov, ktorí sú stále pripravení chrániť tvoj život a bojovať spolu s tebou a za Teba. Rozhodni sa teda budovať a rozvíjať priateľstvo s tými čo sú v Ježišovej VIP Armáde a nikdy nebudeš porazený.
viac fotiek na facebooku kjk magazín