Victory klip

Máme za sebou skvelý festival pre mladých, Victory, ktorý sa konal v Spoločenskom pavilóne v Košiciach. Je to už siedmy ročník tohto podujatia a teší nás stále hojnejšia účast mladých. Cieľom tohto festivalu je dať priestor mladým prezentovať svoje talenty, byť spolu, zabaviť sa, ale predovšetkým ponuknúť Ježiša Krista, ktorý vie dať víťazstvo do všetkých oblasí v našich životoch.

Podujatie otvoril otec Milan Bednárik a privítal zhruba 500 mladých z celého Slovenska a Čiech. Program pokračoval krátkou animáciou. Marcel Hakoš, zodpovedný za prácu s mladými, hovoril o tom, ako bojovať proti pasivite a byť aktívny a zodpovedný. Mladí, sa po krátkej aktivite v trojiciach, vybrali do ulíc Košíc, aby pozvali ďalších mladých medzi seba na program, ktorý bol pre nich pripravený vo večerných hodinách. O 17:30 naši hostia z Plzne a rôznych kútov Slovenska ukázali, čo v nich je. Festival pokračoval večerným koncertom a modlitbou. Celý program sa skončil o 21:00. Veríme, že o rok sa stretneme opäť.

Na facebooku sa zobrazili prvé fotky a momentálne si pozrite video, ktoré nie je v HD kvalite, ale snažili sme sa vám priniesť super akciu VICTORY v rámci možností, ktoré máme. Oficiálne video a fotky si môžete pozrieť na stránke koinonie oázy Vyšný Klatov a to na www.koinonia.sk, kde budú zverejnené nielen videa ale taktiež ďalšie fotky z VICTORY.

http://www.youtube.com/watch?v=gLohpiVNQHc