Tábor experience – nabitý dynamikou – foto

Opäť ďalší úspešný tábor pre mladých, nabitý dynamizmom, naozajstnou skúsenosťou zo zdolávania odvážnych dynamík, tábor o sile spoločenstva a spolupráci, o zdieľaní a podpore druhého, tábor o skúsenosti, že Ježiš je živý a zaujíma sa o Teba.

Tábor Experience, ktorý hovorí o odvahe ísť do ťažkých vecí s Ježišom, v spoločenstve priateľov. Tábor, ktorý nie je pre tých, ktorí cúvajú, ale bežia v ústrety novým výzvam, stále vpred!

Tábor Koinonie Ján Krstiteľ, tentoraz v Oščadnici, bol časom spoločenstva 52. neodolateľne príťažlivých mladých ľudí, na ktorých si Duch Svätý skutočne „zgustol“. Prišli mladí zo západného, stredného, ale i východného Slovenska, od 15 do 25 rokov, prišli mladí, pre ktorých to bola prvá skúsenosť s takýmto táborom, ale i s Duchom Svätým, ale i tí, ktorí sú v Koinonii už dlhšie a zdieľajú čas s Pánom už niekoľko rokov.  Názvy kmeňov (skupiniek, do ktorých sme mladých rozdelili) Pantery, Combynatschy (Kombinačky), Funky Lemoni, Apači a Aktívni seniori (uštedrili sme im názov atraktívni dôchodcovia) nám prezrádzali, že tento tábor bude špeciálny a….naozaj ním aj bol!!!

„Som za to“ Ľudka a Miro, Miško a Lucka, Martina a Viktor, Sergej a Lydka, Janči a Táňa.

A ty? Ako sa ti páčilo?

viac fotiek na facebooku: kjk magazín