Silvester párty 2012

Jedinečné, neopakovateľné, krásna nádhera, slobodné, no jednoducho také naše…

boli posledné a prvé chvíle prežité v Sklenom na prelome rokov 2012-2013.

Niet nad krajší Silvester spolu s priateľmi z komunity a s novoročným prísľubom od Pána.  Všetko to začalo v oáze, kde sme sa stretli s mladými z koinonie.  Mali sme super čas, zdieľania a svedectiev o tom, čo pre nás Pán urobil a čím nás potešil v minulom roku. Poobede sme mali reláciu „Na telo“, kde na horúce kreslo zasadol nikto iný ako náš čerstvý 40-tnik, muž v plnej sile a v najkrajších rokoch (ako sám vraví), Vladko Beregi. Moderátorom relácie bol Zlatko Puška alias Viktor, ktorý sa nebál klásť rozličné otázky, aby sme sa čo najviac dozvedeli  z Vladkovho života. Večer sme strávili v uvoľnenej atmosfére, kde sme hrali spoločenské hry, popíjali čajíček, jedli čokoládku a hrali x-box.

Silvestrovský deň sme zahájili chválami a prípravami na náš spoločný večer v Martine. Do Martina prišli ďalší bratia a sestry, ktorí túžili prežiť tento čas v spoločenstve. Skvelá tancovačka, a nielen to, ale aj napínavý súboj „5 proti 5“ s ešte skvelejším moderátorom Mircom, silvestrovská tombola (gratulujeme výhercom), to všetko prispievalo ku gradácii a očakávaní Nového Roka na našej silvestrovskej párty 2012. Zažili sme biblickú ohňovú show v podaní Mišky a Pavlínky- baby boli ste super, pravé Janky Krstiteľky.

Chvíľa vďačnosti a nádeje bola  mojou tohtoročnou krásnou silvestrovskou skúsenosť, pretože som polnoc prežila s bibliou v ruke a potom som si pripila a požehnala si do Nového roka s priateľmi, s ktorými žijem a zdieľam jednu cestu, jedno povolanie.

Novoročná omša 1.1.2013 bola vďakyvzdaním a odvážnym vykročením do nových vecí. Tanti auguri! Všetko naj. Koinonia k našim 34. narodeninám v tento deň. , nech Ježiš naplní prísľuby, ktorými nás potešil.

martina a Michal