Silvester 2014 – Show ako sa patrí!

Sú dni v roku, ktoré chceš prežiť so svojimi najbližšími, a preto sme sa my, stovečka najbližších, stretli na slávení Silvestra v Martine. Už 31. sme sa so 40 komunitnými mladými stretli v Sklenom na čas zdieľania, modlitby, formácie a svedectiev. Téma dobrých návykov zaznievala ako výzva do roku 2015 v ušiach a srdciach každého jedného z nás. Predsilvestrovský večer sme zaplavili výbornou pizzou, vianočným tancom, karaoke, súťažami a prípravami na Silvestra. Samotná Silvestrovská noc bola korunovaná chválami, Pánovými prísľubmi, ohňostrojom a silvestrovskými lampiónmi. 1.1. 2015 sme oslávili 36. výročie založenia našej komunity sv. omšou a novoročným obedom. No a čo samotný silvester? Nech sa páči anketa: Pýtali sme sa 7. náhodne okoloidúcich interných (a externe zasvätených) v Sklenom, položili sme im nasledovné otázky:

  1. Ako by ste jedným slovom charakterizovali tohtoročnú Silvestrovskú show?

Janka D.: Tanec Janka Ď: Radosť Paťo M.: extáza v spoločenstve Zuzka: zábava Ondro: atmoška Peťa: priateľstvo Martina: nadšenie

  1. Čo bolo pre teba zážitkom na tohtoročnom Silvestri?

Janka D.: vianočný tanec jingle bells s mladými Janka Ď.: Moment po polnoci – padanie hviezd počas piesne od Coldplay:  A Sky full of stars! Paťo M.: bratský tanec a šalenie s nimi v piesni Fireball Zuzka: jednota a sloboda počas Džast&Denc od Paťa a Ondra Ondro: tanec s radostnými ľuďmi Peťa: keď mi zahrali moju obľúbenú pieseň: I will survive Martina: uvoľnená atmosféra zábavy a priateľstva počas celého večera  a tiež naša nová silvestrovská kapela Slavo band. ( Paťko M. spieval!!!)

  1. Novoročné Silvestrovské posolstvo, ktoré chcete odovzdať ďalej.

JankaĎ:Buďme radostní! Janka D.: Príďte aj o rok. Zuzka: Radujte sa z nových vecí. Peťa: Bežte za Ježišom a neobzerajte sa späť. Čo bolo bolo..nastali veci nové. Paťo M.: Buďte vďační za to, čo máte. Ondro: Užite si to, že ste milovaní. Martina: Tento rok je dar od Ježiša a je celý pre Teba! Vďaka. Skvelý a úspešný Nový Rok!