Retro tour 50 na Silvestera v Sklenom

Aj tento krát sme v Sklenom spoločne s mladými mohli prežiť horúci a bez kompromisný  Silvester. O skvelú zábavu nebolo núdze. Celým večerom nás sprevádzal Miloš Bubán alias Paľo a známy režisér Gustáv feat. Tomáš.

Preniesli sme sa späť do 50-tych rokov a postupne sme sa pretancovali cez ďalšie 10.ročia až do rokov súčasných. Vyskúšali sme si rôzne tanečné štýly 60,70,80,90-tych rokov ako boli twist, rock n’roll, disco a iné. Navštívili nás aj osobnosti tých rokov tak napríklad neopakovateľná Marika Gobitová , Miro Žbirka či Mc Erik a Barbara. Celý večer bol popretkávaný tancom, zábavnými úlohami, dobovými videami ale aj dobrým jedlom či vtipnými básňami …, ktorými hviezdil náš nadaný a životom ostrieľaný Miloš Bubán.

Prinášame Vám zostrih zo Silvestra 2010-2011 Koinonie Ján Krstiteľ v Sklenom, ktorá sa niesla v Retro šnúre 50 až 90 rokov

Čoskoro nahliadnete aj do fotiek alafety a retro videí, ktoré si môžete pozrieť na Goelnete alebo taktiež ich budeme uverejňovať i na blogu kjk a samozrejme aj na facebooku- kjk magazín.

V neposlednom rade nový rok 2011 sa zaskvel najme diskusnou reláciou “Z OČÍ DO OČÍ” identita muža a ženy, do ktorej prijali pozvanie neprekonateľní manželia Šrobovci, ktorí nám poodhalili veci zo svojej kuchyne a ako oni vnímajú identitu muža a ženy, kedy si lezú na nervy a ako jeden druhému ukazovali jeho hodnotu v jeho očiach.

Ako pozerá tento svet na muža?
http://www.youtube.com/watch?v=_y3uq2tlhMw

A Ako pozerá na ženu?
http://www.youtube.com/watch?v=sEmjfiR1mjo

Neodmysliteľnou súčasťou Silvestra bol čas plný modlitieb a chvál, radosti z nášho Pána, priateľstva a skutočne dobrej zábavy.