program Silvestra 2007 pre mladých v Sklenom

sil-26.jpgPrišli z rôznych kútov Slovenska, aby sme spoločne trávili čas konca starých vecí a začiatok nových. Spoločne sme chválili Pána, pripravovali sme Silvestrovský program, ktorý bol plný zábavy a nechýbala ani Silvestrovská tombola so super cenami a samozrejme Disco-Kristo na ktorom sme sa všetci vybláznili. V tejto radostnej nálade sme vstúpili do nového roku s prianím požehnania a nových vecí.

S výzvou „Bohu je všetko možné“, sa začal 29. decembra program Silvestra 2007 pre mladých v Sklenom. Prišli z sil-18.jpgrôznych kútov Slovenska, aby sme spoločne trávili čas konca starých vecí a začiatok nových. Tak, ako som to prežívala aj ja. V mojom živote stáli predo mnou problémy ako obry, ktoré boli pre mňa svojou veľkosťou neprekonateľné.
Zdolať ich, znamenalo vzoprieť sa im. A práve slovo z Lk 1,37, ktoré bolo témou stretnutia ma povzbudilo k tomu, že ich môžem prekonať. S Ježišom, ktorému som uverila, mám silu ísť do každého boja. Lebo viem, že to, čo je mne nemožné, je Bohu možné. S ním prekonám každý problém a ťažkosť.

Spoločne sme chválili Pána, pripravovali sme Silvestrovský program, ktorý bol plný zábavy a nechýbala ani Silvestrovská tombola so super cenami a samozrejme Disco-Kristo na ktorom sme sa všetci vybláznili. V tejto radostnej nálade sme vstúpili do nového roku s prianím požehnania a nových vecí.

A to prajem z celého srdca aj Tebe. Aby si vo svojom živote zakúsil, že Bohu nič nie je nemožné.

Majka

sil-17.jpgsil-23.jpgsil-20.jpgsil-29.jpgsil-27.jpgsil-34.jpg

chceš viac fotiek? : stiahni si fotky