Nechal som Boha pracovať za mňa

tonyVolám sa Tony a chcel by som vydať svedectvo o tom ako Pán zasiahol do mojej práce. Minulý rok v decembri mi skončil pracovný pomer a tak som si hľadal prácu, no snažil som sa dával som do toho všetky svoje sily a schopnosti, ale nič nevychádzalo.

Preto som sa rozhodol nebojovať viac, a odovzdal som túto situáciu Pánovi, aj keď mi na tom záležalo ale vedel som, že v tej chvíli na mojej práci záleží takisto a o to viac Bohu.

Nechal som ho v tom pracovať a čakal som čo sa stane.

Práve v ten týždeň mi zavolala jedna známa a len tak sme sa rozprávali ako ide život, samozrejme som jej povedal, že nemám prácu a ona sa začala o to zaujímať, dala mi niekoľko ponúk, ktoré mi vyhľadala na internete a tak som začal posielať životopisy do firiem.

A vyšlo to. Dnes pracujem v banke a môžem povedať, že Pán je veľký, pretože predtým som pracoval ako strojár a dnes mám prácu, ktorú som vôbec nemal v pláne a nikdy by ma nenapadlo, že raz sa tam dostanem. Ale toto je už práca Ježiša a jeho veľkej lásky ktorou miluje osobitne každého z nás.

Chcel by som ťa týmto svedectvom povzbudiť, aby si dôveroval Bohu vo všetkom lebo On je cool, On vstal z mŕtvych a vie čo je pre tvoj život to najlepšie. Buď požehnaný.

Oáza Sklené