Modlitba príhovoru + svedectvo “Proste a dostanete!”

ben-white-147268

„Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám!“ Matúš 7, 7
Potrebuješ zdravie, materiálne požehnanie, pravú slobodu, oslobodenie, novú nádej, zdravé vzťahy, …?
Každú stredu v Koinonii Ján Krstiteľ v Sklenom máme modlitbu príhovoru od 16:00 do 18:00 hod.
V prípade záujmu nás kontaktuj o svojom príchode v utorok na čísle 0904 777 709. Neváhaj a príď medzi nás!
Kde dvaja alebo traja v Ježišovom mene prosia o čokoľvek, dostanú, nájdu a otvorí sa im. Prečítaj si aj toto úžasné svedectvo.Uzdravenie z neplodnosti – svedectvo

Chcela by som sa s Vami podeliť o naše svedectvo. S manželom sme boli 6 rokov bezdetný pár. Diagnóza bola veľmi ťažká manželova neplodnosť. Lekári nás po vyšetreniach posielali len na umelé oplodnenie – ponúkali to ako jediné riešenie, ale aj tam bola tiež len minimálna šanca. Touto cestou sme však aj tak nechceli ísť. No nevedeli sme však ako ďalej, boli sme zo všetkého veľmi nešťastní, odovzdali sme to však všetko do rúk Pána. Jedného dňa som začala  prehľadávať internet, Pán viedol moje kroky a našla som oznam o modlitbách za uzdravenie v Martine, ktoré organizovala KJK Sklené. Nevedeli sme o čo pôjde, nikdy sme nič podobné nezažili, ničoho takého sa nezúčastnili, ale prišli sme sa pozrieť J. Pri modlitbe za uzdravenie sme boli povzbudení, spoznali sme skvelých ľudí, išla z nich obrovská energia a radosť a nechali sme na seba kontakt u jednej úžasnej sestry. Po veľmi dlhej dobe nám niekto dal iskričku nádeje, že nič ešte nie je stratené.

Neskôr po nejakom čase sa manželovi ozvala táto sestra či neprídeme znovu na stretnutie. Od prvého stretnutia sme sa totiž nevideli a ani sme neboli na otvorenej Koinonii. Následne sme si už zisťovali termíny otvorených stretnutí a plánovali si to vopred. Na každom zo stretnutí nás neuveriteľne povzbudzovali, po každom z nich sme mali taký vnútorný pokoj, prijatie a veľkú radosť v srdci.

Po niekoľkých otvorených stretnutiach nám predstavili ďalších úžasných ľudí z Dolného Kubína, bolo nám ponúknuté, že je možné pravidelnejšie sa stretávať a chváliť či prosiť Pána a začali sme k nim teda chodiť do Domu Modlitby. Vždy sme sa u nich cítili výborne, vedeli sme, že sme prijatí a vítaní ako u vlastnej rodiny.  Veľmi sme si ich všetkých obľúbili. Minulý rok na Turíce sa konalo evanjelizačné stretnutie v Sklenom, kde sa konala aj modlitba za neplodné matky, kde sme viaceré dievčatá mali vystúpiť dopredu pred oltár a modlili sa za nás ľudkovia, ktorí skladali sľuby, oni sa zriekli svojho dieťatka a obetovali celý svoj život Ježišovi a nám sa vtedy podarilo počať. Pán sa oslávil,

„Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené.“  (Mat 7,7)

Narodilo sa nám krásne zdravé dievčatko. Ďakujeme ti Pane za náš poklad, za ten najväčší dar a aj za týchto skvelých ľudí, ktorých sme stretli v KJK. Bol to Tvoj plán a chcel si nás pritiahnuť k sebe aj cez našu neplodnosť.  Chceme týmto povzbudiť aj ďalšie páry, aby ani pri najhorších diagnózach nezúfali, ale verili, pretože Pán je úžasný a veľmi dobrý. Bohu nič nie je nemožné!

Picture1
Ivana