Mediablog – blog, ktorý vás zaujme

hdche_header_jar2008.jpgUž dlhšiu dobu môžete vidieť na bočnom paneli portálu KJK novinky z takzvaného médiablogu. Čo vlastne tento blog prináša a o čom hovorí? Tieto informácie prinášame najmä tým, ktorí sa ešte s týmto blogom nestretli.

Mediablog je blog, na ktorom nájdete zaujímavosti zo sveta kresťanov. Jeho cieľom a víziou je informovať o hudbe, umení, médiách, o zaujímavých udalostiach a zaujímavých ľuďoch.

Redakčnú radu tvoria ľudia, ktorí život s Ježišom naozaj žijú, ktorí chcú cez tieto udalosti, cez tento blog, priniesť to, že kresťanský štýl života je naozaj IN – cool. Napríklad, že kresťanská hudba nielen môže, ale naozaj je perfektná, nie je ohraničená, ale mnohoraká, hudba, ktorá sa hrá v svetových rádiach.

axx.jpg

Na stránke predstavujú v skratke kresťanské kapely a takto máte výhodu oproti iným blogom, pretože cez mediablog.sk ste posunutí na ich fanúšíkovské alebo oficiálne stránky. V mediablogu majú filozofiu , že nechcú tento typ stránok nahradzovať, ale o nich písať a informovať o nich.

Takisto je to aj v oblasti filmu, na stránke môžete násť veľké množstvo kresťanských filmov, ktoré sú svetového charakteru, a ktorých obsah má skutočnú kvalitu.

V rámci mediablogu.sk, ktorí tvoria vyššie spomínaní skvelí ľudia, tu píše recenzie, články, názory aj náš Tomino, alias amundsen.

Ak chceš byť v obraze kresťanskej hudby, filmu, akcií, ak si človek, ktorý hľadá skutočne prvotriedne kresťanské veci navštív mediablog.sk