Extraordinary svedectvo

Ahojte, volám sa Marek,

na tábore som bol po druhý raz. Najprv som váhal či ísť, ale kamarát Gabčo ma nakoniec presvedčil. Som mu veľmi vďačný, pretože tento tábor bol NAJ NAJ NAJ EXTRAORDINARY! Spoznal som úžasných ľudí, našiel som si veľa kamarátov, spolu sme všetci zakúšali prítomnosť živého Boha – chvály boli skvelé, ľudia tancovali, radovali sa, cítil som tu skutočné prijatie a už dlho som sa necítil tak super…

Som šťastný, že som prežil najkrajší týždeň prázdnin so super ľuďmi v tábore. Chcem poďakovať mojej skupinke Čerpadlá, ktorí boli naozaj skvelí a nevzdali ani jednu dynamiku. Aj keď sme často padali, tak ako padáme aj v živote, ale dokázali sme zabojovať, vzoprieť sa prekážkam a nakoniec aj niektoré dynamiky zdolať. Zažili sme kopu zábavy, či to už boli Alexove hlášky, alebo to bol večer hahaha, ktorý bol nezabudnuteľný, nemohol som sa prestať smiať… To, čo predviedli všetky skupinky, naozaj klobúk dole. Taký zábavný večer asi na tábore v Sklenom ešte nebol. Musím sa tiež priznať, že počas tohto tábora mi k srdcu prirástla poľština, keďže sme mali v skupinke tri Poľky. Najprv som sa trošku bál, že si nebudeme rozumieť, ale nakoniec sa stal pravý opak a práve najlepšie som si rozumel s Justi, Soniou a Juli :)) Myslím si, že sme boli skvelá partia a s ostatnými skupinkami sme vytvorili VÝNIMOČNÉ spoločenstvo mladých… Chcem pozdraviť našich vedúcich Stáziku a Miška, ktorí boli taktiež super a na dynamikách nám nič neodpustili, že Miško 😉 Miško, môžme to spraviť takto? Miško: NIE! A Miško mohli by sme to spraviť takto? Miško: NIE! :))

Taktiež pozdravujem moju skupinku Čerpadlá – Justi, Soniu, Juli, Lucku, Domču, Simu, Mareka, Kuba, Romana a Jančiho. Dúfam, že sa všetci stretneme na stretku mladých v októbri! Z tábora si odnášam mnoho zážitkov, skúseností, nových priateľstiev a predovšetkým TO, že náš Pán je skutočne živý! Má s nami úžasné plány! On je moja sila a chvála, Spasiteľ môj, ktorý mi dá napiť sa z tej najlepšej, najchutnejšej pramenitej vody života! Viem, že s ním už nikdy nebudem smädný! AMEN.

viac foto kjk magazín