Double testimony

Štyri augustové dni plné slnka, zábavy, hry, kamarátstva, dobrého jedla ale hlavne radosti z toho, že Ježiš je ten ktorý ma miluje, tá PRAVÁ LÁSKA. Takto sa dá v skratke opísať tábor s názvom Pravá láska. Skleňáci nám dokázali, že i modlitba a čas strávený s Ježišom môže byť zábava. On nám pomáhal pri dobrodružstve v lese i pri „prelete“ nad riekou, pri futbale i streľbe zo vzduchovky……. . Naučili sme sa, že Ježiš chce byť s nami stále v každej situácii a pri každom rozhodnutí. V táborovej hymne sme spievali: …… Ježiš, bez Teba nič neriešim……. , a to sú slová, ktoré ma oslovili.
Mária Malíková


Rada športujem, behám, skáčem, súťažím a vymýšľam. Presne toto a ešte viac som zažila v tábore v Sklenom. Zábavu a dni plné aktivít i adrenalínu. Najväčším zážitkom bolo lezenie po lane a aktivity pri rieke. Zaujímavé na tom bolo, že sme si museli pomáhať, spoľahnúť sa jeden na druhého, ale hlavne na Ježiša, s ktorým sme toto letné dobrodružstvo prežívali.
I keď doma nerada obsluhujem pri stole , alebo odpratávam taniere v Sklenom bola i táto práca zábavou. Už teraz sa teším na nové dobrodružstvo a kamarátov s ktorými sa stretnem zase o rok.
Petra Malíková