ŽÚR!!! Život, úsměv, rozhodnutí….

Ahojte všetci  Golemovia, Drtišnicle, Odrazový mostík, Modriny a ty, ktorý čítaš tento článok a nebol si bohužiaľ v Sklenom na Žúre.

Bola to pre mňa explózia radosti a slobody, už teraz mi tu chýbate. Teším sa na vaše svedectvá a októbrové stretko.

Izák a nezabudni sa usmievať! Martina

Kto hľadal poriadny ŽÚR na tieto prázdniny a neprišiel do Skleného na tábor mladých – naozaj zaváhal. 41 mladých spolu s 9 člennou ekipou (Martina, Vladko, Ľudka, Petra, Lucia, Miro, Janči, Michal, Tony) zažilo neočakávané – nezabudnuteľné – neopakovateľné bláznivé dni!

To, že to bol ŽÚR, platí dvojnásobne:

  1. na našom stretnutí nechýbal adrenalín, zábava, dobrá hudba, dobré jedlo, super ľudia
  2. názov ŽÚR skrýval v sebe témy inšpirované životom Izáka (mladého muža, ktorý mal silnú osobnú skúsenosť s Bohom, ktorá zmenila jeho život ):

Ž –  ako život –  Boh má aj pre tvoj život prísľub radosti a požehnania

Ú – úsmev – máš dôvod na radosť a si dôvodom radosti pre iných!!!

R – rozhodnutie – pre Ježiša, ktorý sa obetoval za teba. To, že sa rozhodneš pre neho znamená, že zakúsiš novú slobodu, radosť a ……. MAXIMUM ŽIVOTA!!!!!

KAŽDÝ, kto bol na tomto tábore vie, že Ježiš je živý, pretože TO zakúsil!!!

V utorok boli pre nás výzvou dynamiky a prekonanie seba samého. V stredu výstup na Skalku (horu Moria) kde si Boh obstaral Baránka – Ježiša, ktorému sme odovzdali naše životy. Večer svedectiev a modlitby, kde bol mocne prítomný Duch Svätý a vlieval nám novú radosť, slobodu a život. Nočná hra, kedy mnohí prekonali strach z tmy a kráčania v samote….

Vo štvrtok sa síce skončil náš tábor, ale my sme s odhodlaním vykročili do nového života a spolu s ľuďmi, ktorí žijú s Ježišom, aby sme nestratili požehnanie, ba naopak aby sme ho mali ešte viac.

Nuž, po tomto ŽÚR-e má každý účastník narodeniny 25.8.2010 a volá sa Izák!

: ))))

A keď si nebol na tomto skvelom tábore, aj Ty môžeš mať zo života ŽÚR, po ktorom ťa nebude bolieť hlava!   Odovzdaj svoj život Ježišovi!

Lucia

Gallery is empty!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.