“Zmenáreň” v Sklenom

Super zábava, priateľská atmosféra, relax a kopec smiechu, to zakúsili skvelé ženy na Seminári II., 07.-09.12.2012 v oáze Sklené. Nezabudnuteľná kazateľka a tvorca tohto seminára Petra Kentošová, s veľkým elánom rozprávala o vzťahu ženy k Bohu, sebe a iným. Samozrejme, že nechýbala ani téma o komunikácii a rôzne zaujímavé workshopy. To všetko bolo obohatené kreativitou kuchárov bratov, ktorí nielenže super varili, ale nás aj milo prekvapovali. Ak ste boli na Seminári I., určite si nenechajte ujsť Seminár pre ženy II., ktorý bude 10.-12.05.2013 v Sklenom. Zažijete, čo ste ešte nezažili!!!! 

Betka

Svedectvo

Ďakujem za čas, ktorý som mohla prežiť  7. – 9. 12. 2012 v našej komunitnej “ zmenárni“ v Sklenom,  s názvom „Seminár pre ženy II“.  Duch Svätý mi  prostredníctvom Petry, Betky a ďalších sestier názorne ilustroval nádherný obraz ženy  v očiach  jej Stvoriteľa , ktorý je na svoje dielo hrdý a teší sa z neho,  a tak som pochopila, že to platí nielen všeobecne, ale konkrétne pre mňa  a naplnil ma blažený pocit keď viem,  aká som vzácna a krásna pre Ježiša. Tak som hrdá a šťastná aj ja, že som žena. Počas seminára sa teda udiali v mojom srdci a tiež na mojom tele zmeny, ktoré ma inšpirovali, aby som svoju ženskosť v sebe objavovala a podčiarkovala aj po návrate domov, a to konkrétne svojim vzťahom k Bohu, k sebe  samej ( na tom musím popracovať najviac) a k svojmu okoliu.

Ak sa vám vynárajú negatívne pocity  keď počujete slovo žena a cítite akoby vám niekto naložil na plecia ťažké bremeno, neváhajte a navštívte Seminár pre ženy v Sklenom, nebudete ľutovať…

Jana

michal