Stretnutie mladých “2. šanca”

Na stretku s názvom „Druhá šanca“ som skutočne zakúsila, že Ježiš mi každý deň dáva novú šancu začínať odznova. (Nár 3)

Cez dôveru a odpustenie vo mne obnovuje nový život a môžem nanovo budovať vzťah k sebe, k druhým a k Nemu. Medzi 50- tkou mladých ľudí som vnímala atmosféru, radosti a slobody. To, že môj život nestojí na mojich zlyhaniach, ani na mojich silných stránkach, ale na Ježišovej druhej šanci, ma povzbudilo kráčať v slobode a objavovať seba samu stále viac v Jeho pohľade. Bez Ježiša stratím seba! Najsilnejším momentom pre mňa bol čas pomenovania mojej masky a rozhodnutie žiť bez nej.

Keď zaznelo Božie slovo z Gen 3- ako Boh volá na Adama a Evu v raji: Kde si? Tak z môjho srdca odišiel strach, neodpustenie a hanblivosť zo zlyhaných situáciií a vzťahov. Zakúsila som ako ma Boh hľadá práve vtedy a hovorí mi, že ma miluje a nemusím sa pred ním hanbiť za to, že som nedokonalá a robím chyby. Záleží mu na mne a miluje ma takú aká som. V kráčaní za Ježišom ma povzbudili svedectvá Jožka, Matúša, Moniky a kňaza Juraja.

Vďaka za všetky povzbudenia, budujúce prednášky, rozhovory, priateľstvá, mocné chvály, výborné jedlo a skvelých ľudí. Vďaka za prijatie.

Druhá šanca je aj pre Teba, nemusíš sa utápať vo výčitkách, súdoch a sebaľútosti! Otvor sa na život postavený na Druhej šanci s Ježišom! S Ním je každý deň nová šanca!

 

Oáza Sklené