Snežné kráľovstvo v Sklenom

Ahojte prinášame Vám fotky s úžasného Rozprávkového Lesa, ktorý tento rok bol pod názvom Snežné kráľovstvo. 6 až 7 februára  v Sklenom sa detičky spolu s  rodičmi stretli s priateľmi z božieho kráľovstva.

doplnené

Svedectvo o rozprávkovom lese.
Pacila sa mi myslienka o Bozom Kralovstve podana cez mapu, ktoru si deti vedeli pozriet a tak dostat do hlavicky nejaku predstavu. Modelovanie so snehom na baze Bozieho slova prinieslo vela prekvapeni nielen pre ostatnych, ale aj samotnych tvorcov. Bola radost vidiet ako spolu tvorime Bozie kralovstvo nielen zo snehu, ale aj medzi nami vo vztahoch – na karnevale, pri jedle za stolom, na omsi. A toto je velmi cenny zazitok, ktory nas povzbudil. Martin Sládkovič

Veľmi sa teším, že sme s rodinou mohli byt v Sklenom na Rozprávkovom lese,
je to požehnanim pre nás rodičov i pre naše deti, keď k nám Boh môže hovoriť i takýmto spôsobom.
Novým spôsobom.
Náš syn často v nedeľu frfle, že sa v kostole nudí…a ja mu rozumiem. Preto sa teším, že hoci sme sa bavili o Božích veciach, dozvedeli sa o Bohu veľa nového a zažívali Božie kráľovstvo… nenudil sa. Užili sme si karneval, stavanie zo snehu, vybornú pizzu, veľa tanca a zábavy. Boh je naozaj skvelý a skvele je aj to, že Jeho kráľovstvo môžeme zažívať medzi nami.
Jarka Sládkovičová

pre viac foto pozri nasledujúci link www.myspace.com/koinoniajk

link na upútavku

Oáza Sklené