ONLINE SEMINÁR “PRE ŽENY” – PREMENENÁ od 28.11.2020

POZVÁNKA NA SEMINÁR PRE ŽENY – téma: PREMENENÁ


Čo obsahuje seminár?

7 videonahrávok, každá trvá približne 30 minút.

(vstup do seminára + 5 prednášok + modlitba)


POSTUP REGISTRÁCIE:


1. VYPLŇTE JEDNU Z DVOCH TYPOV PRIHLÁŠOK:
– linky na sledovanie seminára Vám budú zaslané najnekôr do 7 dní od prihlásenia –


a) Ak je seminár PRE VÁS, vyplňte túto prihlášku, kde uvediete Vaše meno, priezvisko a gmailovú adresu:

PRIHLÁŠKA

UPOZORNENIE! – Email, ktorý uvediete do prihlášky MUSÍ BYŤ „gmailová adresa“ (napr. sklene@gmail.com). Bez zadania tejto gmailovej adresy, do prihlášky, NEBUDE MOŽNÉ sledovať seminár.


b) Ak chcete seminár NIEKOMU DAROVAŤ, vyplňte túto prihlášku, kde uvediete Vaše meno, priezvisko, email a gmailovú adresu OSOBY, KTORÚ CHCETE OBDAROVAŤ:

PRIHLÁŠKA – DARČEK

UPOZORNENIE! – V tejto prihláške Váš email, nemusí byť gmailový (napr.: sklene@azet.sk), to znamená, že Vy si nemusíte vytvárať novú emailovú adresu ak nie je gmailová. Ale email osoby, ktorú chcete obdarovať  MUSÍ BYŤ „gmailová adresa“ (napr. sklene@gmail.com). Bez zadania tejto gmailovej adresy, do prihlášky, NEBUDE MOŽNÉ, aby obdarovaná osoba sledovala seminár.

Postup (VIDEO) vytvorenia gmailovej adresy.


2. ZAPLATENIE POPLATKU – REALIZÁCIA PLATBY
Poplatok za seminár je 10,- €.

UPOZORNENIE! – Bez zaplatenia poplatku je prihláška NEPLATNÁ. Pri platení je dôležité uviesť VARIABILNÝ SYMBOL seminára. Inak nie je možné priradiť Vašu platbu k prihláške, ktorú pošlete.


3. SLEDOVANIE SEMINÁRA
Na Vašu gmailovú adresu dostanete prístup k sledovaniu seminára.

Semináre väčšinou obsahujú 5-6 videí každé po približne 30 minút.

UPOZORNENIE! 

Po zaslaní prihlášky a zaplatení poplatku seminára, Vám bude zaslaný email s linkom seminára, ktorý môžete sledovať do 31.12.2023.

Seminár je možné sledovať  od dňa začatia seminára.

Čiže ak si seminár objednáte pred spustením, link Vám príde v deň spustenia napr.: seminár začína 28/11/, vy si ho objednáte 27/11/, to znamená, že link Vám bude zaslaný  28/11/.

Ak si seminár objednáte UŽ po spustení napr.: 29/11/, tak v tomto prípade Vám link bude zaslaný do 7 dní a tiež ho môžete sledovať do 31.12.2023.

Čo robiť ak sa to nedá spustiť?

1.  Aby ste mohli sledovať seminár, musíte byť prihlásení na gmailovej adrese, ktorá bola zadaná prihláške, a to ako na stránke GOOGLE.SKtak aj na stránke YOUTUBE.COM. Ak nebudete prihlásení, tak po kliknutí na link Vám vypíše:“Súkromné”ktoré sa nedá spustiť.

2.  V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mail: sklene@kjk.sk alebo na telefónnom čísle: 0904 777 709.