Dávka na tri spôsoby

V túto chvíľu chceme predstaviť najbližšie kurzy, alebo lepšie stretnutia, ktoré sa odpália v sklenom a to konkrétne kurz osobná modlitba, bezkonkurenčné stretnutie v sklenom to jest stretnutie mladých a začiatkom nového roka to rozžiari kurz Srdce Leva.

………………………………………………………………………………………………………………….
Kurz osobná modlitba

12.- 14. december 2008

chceš zažiť čo je to byť v intime s Bohom, chceš zakúsiť dotyk svojho Boha, chceš sa vedieť s nim zhovárať. Čo ti bráni, príď v tento čas, veď je pre Teba. Sám Boha túži po tvojej blízkosti, už sa nevie dočkať dňa kedy sa postavíš pred neho a začneš mu vravieť ako ho veľmi ľúbiš. Chceš byť v jeho svätine svätých, tak príď.

osobná modlitba – prihláška

Stretnutie mladých v Sklenom

29.XII. 2008- 1.I. 2009

Príď ak si z ktoréhokoľvek kúta Slovenska, príď spoločne trávit čas, bude to čas konca starých vecí a začiatok nových. Spoločne chváľ Pána s nami, priprav sa na bezkonkurenčný Silvestrovský program, ktorý bude plný zábavy a nezabudlo sa ani na Silvestrovská tombolu so super cenami a samozrejme Disco-Kristo na ktorom zažiješ vybláznenie. V tejto radostnej nálade vstúp spolu s nami do nového roku s prianím požehnania a nových vecí.

stretnutie mladých – prihláška

Kurz Srdce leva

9.- 11. január 2009

tento Lev berie všetko a dáva ti všetko. Dáš Mu život a On ti dá svoj, dáš Mu srdce a On ti dá svoje. Naplní ťa divokosť a radosť z nespútanej voľnosti. Chuť žiť život naplno v radikalite a divokosti. Bežať o preteky a predbehnúť všetko na svete.

srdce leva – prihláška